Image

Kto sme?

Firma WiBaComp sa od roku 2006 venuje opravám rôznych zariadení, medzi nimi aj servisu fotoaparátov. Môžete sa na nás obrátiť s akýmkoľvek problémom Vášho bezzrkadlového, kompaktného, stredoformátového či iného digitálneho fotoaparátu. K našim bežným úkonom patria napr. oprava/výmena uzávierky, displeja, čistenie optiky či oprava čítačky kariet.

Všetko je to o Vás, spokojných zákazníkoch

Od roku 2006, kedy sme začali poskytovať naše služby sme sa toho naučili mnoho, no jedno predsa prevyšuje: čokoľvek robíme, akékoľvek technológie pri tom používame a akákoľvek vášeň nás poháňa, najdôležitejší ste VY – naši zákazníci a Vaša spokojnosť. Bez Vás by totiž neexistovalo žiadne MY. 

Vždy máte možnosť voľby

Sme hrdí na to, že naši zákazníci sa k nám vracajú a miera spokojnosti je veľmi vysoká. Napriek tomu, že konkurencia v oblasti servisných služieb je veľká, sme tu pre Vás už viac než 10 rokov a snažíme sa poskytovať Vám rýchly, precízny servis za primeranú cenu sprevádzaný komunikáciou na vysokej úrovni.

Vysoká úroveň technológii a služieb

Pri servise Vášho zariadenia budú použité najmodernejšie technológie. Vždy sa snažíme poskytnúť nadštandardnú úroveň služieb a zákazník je pre nás prioritou.